Закриття ІІ табірної зміни «Хіт літа 2017»

Ось і все! Пролетіли 21 день, як одна мить. За ці дні ми стали однією сім’єю, найріднішими та найдружнішими.
Кожен день у Бригантині був яскравий, наповнений неперевершеними емоціями. За цю зміну діти отримали масу вражень та оздоровились на повну.

В день закриття, навіть погода плакала разом з нами, але все ж таки дозволила нам провести урочисту лінійку та гала-концерт. На вечірній святковій лінійці востаннє було дозволено директором нашого табору опустити веселковий прапор Бригантини, що означало завершення ІІ табірної зміни «Хіт літа 2017». На лінійці було продемонстровано хіти нашого табору, які закарбувалися в пам’яті відпочиваючих на довгі роки. Мінйончики та фіксики допомогли нам поринути востаннє у світ казкової Бригантини та нагородити найкращих з кращих. А завершенням урочистої лінійки став номер від неймовірних вожатих для їх улюблених дітей.

Продовженням феєричного вечору став грандіозний гала-концерт. Під час нього були показані кращі номери за зміну, які допомогли згадати нам, як проходив відпочинок з дня на день. Закриття було підготовлене спільними зусиллями, як дітей так і вожатих. З допомогою спільної праці наш концерт пройшов на вищому рівні. Піковим моментом емоційного вечора стало підготовлене слайд-шоу, під час якого діти поринули в прожиті дні, згадуючи як все було, і залишали на своїх щічках мокрі стежини радості та суму за улюбленим табором.

Остаточним завершенням нашого свята став танок від найкращих вожатих «Зажигай» та було запалено вогнище « спогадів та мрій». Під час останньої святкової дискотеки було презентовано нову бригантинівську пісню у виконанні відпочиваючої з 1 загону Лубенець Ольги, звукорежисером та автором слів якої є Ходзіцький Дмитро.

Перед відбоєм був проведений у кожному загоні вечірній вогник на тему: «Години проведені у Бригантині», на якому ділились враженнями від прожитої та активно проведеної зміни. Діти обіймалися, сумували, плакали та проводили останні хвилини табірного життя разом.