Закриття 3 табірної зміни «Хіт Літа» та оздоровчого сезону літа 2017!

Як не сумно це визнавати, але прийшов час прощатися! Але ми не говоримо «Прощавайте!» – ми говоримо «До нових зустрічей тут, у нас в Бригантині!».

Урочисте закриття 3 табірної зміни та оздоровчого сезону літа 2017 року хоч і весела подія, але ніколи не проходить без маленької печалі в душі. Адже так важко розлучатися з друзями, найкращими вожатими, які стали такими рідними за 21 день!

Урочиста частина розпочалася на плацу, де загони згадали найкращі танці, флешмоби та анімашки за зміну. Потім наше дійство перейшло в нагородження найкращих бригантинців, вожатих та працівників табору! Діти нагороджувалися почесними грамотами, паспортами громадянина Бригантини, подарунками та футболками. Найкращі вожаті з найкращих були нагороджені банданами “Proffi”, а наш DJ – Трофін О.Ф., який працює в Бригантині свою 20-ту, ювілейну зміну був нагороджений банданою вищої категорії – “Gold”.

Лінійка плавно перейшла на кострову, де діти та вожаті запалили всіх прощальним Гала-концертом. Там для нас були продемонстровані найкращі номери за зміну: проникливі пісні, запальні танці та неймовірно веселі сценки. Ніхто не міг стримати сліз, особливо під час перегляду слайд-шоу «Давайте згадаємо як це було».  Запалило наш вечір яскраве вогнище та найхітовіші треки дискотеки. Нехай згадки про цю чудову зміну живуть в серцях та спогадах бригантинців аж до наступного року!