Вітання від новоствореного радіогуртка

Сьогодні розпочалась третя зміна в оздоровчому таборі “Бригантина”.

Приїзд дітей, розміщення в загонах, нові знайомства та старі друзі…

Радо вітає адміністрація та висококваліфікований педагогічний персонал відпочиваючих. Одразу ж розпочинається повноцінна робота табору. І фішка Бригантини – гуртки, в яких займається протягом 3-х тижнів табірної зміни більшість відпочиваючих.

Першим свою роботу розпочав нещодавно створений в таборі радіогурток.

19:30

Ледве змогла вмістити робоча кімната гуртка всіх бажаючих займатись. Запрошувались на гурток діти віком 14-17 років, але насправді дуже активно відвідували гурток і молодші діти (12-13 років).

Приємно, що більшість присутніх вже знали про роботу цього гуртка ще до приїзду в табір з новини, розміщеної на сайті Бригантини та кіровоградського обласного радіоклубу.

До речі, значна частина відпочиваючих обирає відпочинок саме в нашому таборі щоб займатися гуртковою роботою, а в нашому таборі просто неймовірна кількість цікавих гуртків.

В минулому році в Кіровоградській області функціонував лише один радіогурток (м. Помічна). Неймовірно приємним стало те, що діти обізнані з радіотехнікою. Хтось складав радіосхеми радіоконструктора, в когось тато чи дідусь займаються радіоаматорством. В одного гуртківця тато – радіоінженер, в іншої – радіотелемайстер.

Діти висловили побажання і після закінчення відпочинку вивчати радіотехніку, тому робота, розпочата кіровоградським радіоклубом (чому не обласним департаментом освіти?) по відновленню в області дитячих радіогуртків та колективних радіостанцій є дуже актуальною.

Попереду три тижні роботи табору. Діти починають занурюватися в цікавий світ радіотехніки та коротких хвиль, і ми прикладемо всіх зусиль, щоб те, про що вони дізнаються та чого вони навчаться на гуртках в таборі буде не лише яскравим спогадом про проведений в наш час, а знадобиться їм в житті.

КЕРІВНИК КЛУБУ РАДІОАМАТОРІВ ЛЕЛІКОВ ВОЛОДИМИР ВАСИЛЬОВИЧ