Відкриття “Діснея” в Бригантині!

Посмішки, гучний сміх, максимум емоцій і запальних танців … Це ми про те, що саме так, відкрилася друга зміна в оздоровчому таборі “Бригантина”. На концерті звучали улюблені бригантинівські пісні, танцювали кращі друзі дітей – Діснеївскі герої: Шрєк, Принцеса, Лунтік і Фіксікі. На урочистій лінійці загони вперше представили свою назву, девіз і речівки. Продовжилося свято на концертному майданчику, де вожаті представили загонам свої таланти. Від драйву, не міг всидіти на місці ніхто. Запальні танці, флешмоби, пісні змушували посміхатися і підтримувати оплесками.

Концерт пройшов так швидко, що ніхто і не помітив як підійшов самий відповідальний момент, якого чекали всі з самого приїзду – розпалювання багаття. Почали дискотеку з танцями біля вогнища під улюблені всіма пісні “Бригантини”.

На танцювальному майданчику, всі змогли показати свої вміння у танцях і гучних кричалки. Заключною точкою в концерті став салют, який прикрасив все зоряне небо своїми іскрами і запалив серця всіх дітей. Позитивні емоції, палаючі очі не тільки дітей і вожатих, а й батьків свята, які також не втрималися і танцювали з усіма.

І це тільки початок нашої захоплюючої історії в прекрасній “Бригантині”! Все тільки попереду!