Разом до екватора

Акварозваги продовжують радувати наших маленьких жителів. Дякуючи гарній погоді, діти наповну змогли насолодитися купанням в річці та аква-дискотекою в басейні (дискотекою на воді).

Кожного дня діток чекає щось новеньке, прикладом цього стала розважальна програма “Fort-Boyard”, яка включала в себе неймовірну подорож цікавими станціями, на яких дітей чекали різноманітні завдання.

Заключним акордом насиченого дня став яскравий флешмоб від загонів. Дітлахи протягом декількох днів готувались, щоб показати себе, дружність та активність своїх загонів. Це було дуже яскраво, особливо тоді, коли всі загони повторювали комбінації та рухались в тому ж дусі, що і виступаючі, в результаті чого найкращі загони були нагороджені.

А найцікавішим моментом останніх днів став концерт “Екватор зміни “Хіт літа-2017″” в Бригантині. Незабутньо проявили себе як діти, так і вожаті. Були представлені кращі номери, які випромінювали неймовірну кількість енергії, емоцій та душі. Тож разом з Бригантиною ми переступили лінію екватора, насолоджуючись кожною хвилиною життя в таборі мрій.