Незабутні дні в Бригантині

Сірі будні – не про Бригантину, адже вона дарує нам масу нових емоцій та пригод.

За декілька днів, які пролинули для нас як мить, ми встигли побувати на багатьох яскравих дійствах. Найцікавішим для дітей дійством став комічний футбол між вожатими та представниками всіх загонів. Кожен з вожатих обрав собі неймовірний образ та був готовий показати себе граючи без будь-яких правил.

Наступного дня відбувся черговий квест “Art Quest”, який вожаті готували за майже всіма видами світового мистецтва. На станціях дітей чекали безліч цікавих, веселих та творчих завдань.

Мабуть, кожен чув чи бачив телепрограму “Хто зверху?” Чи не так? Відтепер вона і в Бригантині. Вожаті утворили жіночу та чоловічу команди, які протистояли один одному на імпровізованому полі бою. Перемогу здобула команда сильної половини нашого табору, яка люб’язно передала свою перемогу команді-супернику, тобто дівчатам.

Як відомо, сміх продовжує життя людини, а в нашому таборі жити без посмішки неможливо, зокрема під час програми “Розсміши смішного“. Протягом шоу діти показали чудові, веселі та яскраві номери, саме тому цей день наповнився купою радощів та веселощів.

Посміхайтеся частіше. До зустрічі в країні дитинства – Бригантині.