Miss and Mister Brigantina!

Ось і настав час для Бригантини зустріти своїх Міс і Містера. Підготовка до конкурсу була захопливою, але водочас і тяжкою. Десять неймовірно достойних кандидатів намагалися показати себе у всій красі. Конкурс розпочався із дефіле, де конкурсанти по парах продемонстрували своє вміння триматися на сцені. Далі учасники продовжили представленням себе в конкурсі «Візитка». Не обійшлось тут і без бурхливої підтримки від загонів, які не скупилися на кричалки, пісні та оплески у підтримку своїх улюбленців.

В конкурсі «Покажи свій талант» хлопці та дівчата старалися показати всю свою творчість та неперевершеність. Вразила всіх суддів та вболівальників переможниця конкурсу, Нужда Анастасія, продемонструвавши запальний український танець. А наш містер, Толмачов Вадим, виявився надзвичайно веселим та творчим, виступивши із захопливою та жвавою сценкою.

Роздзинками вечора стали конкурси «Армреслінг» для дівчат та «Я тобі троянди в коси заплету» для хлопців, де вони на мить мали змогу помінятися ролями.

Вечір завершився феєричним нагородженням наших Міс та Містера почесними грамотами, титулами та, звичайно ж, коронами. «Long live the Queen and the King», як кажуть англійці, а в нашому випадку аж до кінця 3 табірної зміни.