Краса врятує світ!

Зовсім нещодавно, Бригантина обрала свою красуню табору! Нелегко було приймати рішення суддівській колегії, коли на сцені показує свою красу та таланти прекрасна половина!

Дівчата знали чим підкорити глядачів та суддів. Звісно, це сонячна посмішка, яка віддавала промінням та таланти, якими конкурсантки підкорювали серця.

Треба зазначити, що конкурс краси в «Бригантині» став феєричним дійством вроди, жіночності, мужності та харизматичності та ще раз проілюстрував, що дівчата табору найгарніші.

Отримати титул було не просто. Кожен етап конкурсу був насичений. Ефектно та зворушливо виходили дівчата на сцену у вечірньому вбранні. Найбільше бригантинцям запам`ятався останній раунд боїв за титул – армреслінг. Дівчата повинні були показати свою харизматичність та мужність у нерівних боях. Цікавим та непередбаченим став конкурс «Таланти та захоплення», де дівчата познайомили усіх зі своїми вподобаннями.

 Свято дівочої чарівності та незрівнянності пройшло, а посмішки та нагороди залишаться, як пам`ять про чудові моменти у таборі!