Краса врятує Бригантину!

Новий тиждень у Бригантині розпочався із “Солоденького понеділка”, який включав у себе приготування “Хітової насолоди – фондю” на загонових куточках, облаштованих бригантинцями власноруч.

Під час приготування смакоти діти дізналися про історію фондю, його види, грали в різні ігри, брали участь в різних іграх та вікторинах.

Ще однією радістю для дітей стало купання в річці та басейні, яке вони так довго чекали. Крім купання, діти мали можливість знову і знову насолодитися красою Синюхи, прогулюючись річкою на катамарані.

Щовечора дітей чекають нові та ще новіші шоу та конкурси. “Битва хорів” вразила бригантинців своєю співучістю, дружністю та єдністю загонів у підготовці виступів.

Наступний день теж пройшов неймовірно цікаво та насичено. В “День Купідончика” діти активно брали участь в конкурсі “Бригантинок-Валентинок”, тож зараз роботи всіх загонів милують очі всіх бригантинців на виставці.

Щозмінно у нашому таборі проводились конкурсні шоу-програми “Miss Brigantina” та “Mr Handsome”. Проте цього року було вирішено об’єднати ці два дійства і сьогодні в Бригантині відбувся конкурс “Miss & Mister Brigantina”, де бригантинці знову отримали море вражень від захоплюючих виступів конкурсантів.

Високоповажне жюрі підвело підсумки, і звання “Mr Brigantina – 2017” отримує Здохлій Данило, а конкурсантка від 7 загону – Березкіна Іра отримала звання “Mіss Brigantina – 2017”.