Happy Birthday, Бригантино!

У Бригантині свято! Яке, спитаєте ви? А це ж День Народження нашого улюбленого табору! І не просто День Народження, а ювілей, аж цілих 30 років. Здавалося, тільки нещодавно була перша лінійка, приїздили перші діти на відпочинок, а зараз табір святкує своє 30-річчя, приймає почесних гостей, батьків та радує дітей своїми сюрпризами, підготовленими до ювілею.

Цього свята чекали всі ще з початку сезону. І ось цей день настав, котрий прикрасив всю ІІ табірну зміну «Бригантина Disney – представляє!» своєю феєричністю, драйвовістю та енергійністю.

Протягом дня бригантинці та гості табору веселилися, приймали участь у  фестивалі  та майстер-класах присвячених до  30-річчя Бригантини, залишали свої привітання табору на дереві-побажань, брали участь в лотереї.

Вечірнє святкування розпочалося із неймовірного авіа-шоу, де були запущені різні моделі літачків та ракет, виготовлених під час зміни. На святковій лінійці прозвучали привітання від директора – Наконечного Миколи Теофановича та почесних гостей свята. На святковому концерті всі жителі табору презентували свої вітання-сюрпризи для Бригантини. Родзинкою вечора став салют  та запуск небесних ліхтариків.