До нових зустрічей!

Час летить надзвичайно швидко! Здавалося б, ще тільки вчора Бригантина зустрічала своїх юних друзів. Хтось вперше приїхав сюди, а для когось це чудове місце вже встигло стати частинкою серця, однією з найцікавіших сторінок книги життя.
Зміна “Хіт літа” промайнула весело та яскраво, програма кожного дня була неповторною та цікавою.
Ось і прийшов час прощатися. Неймовірний концерт за участю дітей та вожатих, вибух емоцій і почуттів, сльози прощання, щирі побажання та обіцянки обов’язково приїхати сюди наступного року… Адже “тут нас завжди пам’ятають, і з любов’ю зустрічають”. Для кожного з нас Бригантина стала чимось особливим. Комусь подарувала нових друзів. Хтось зумів тут розкрити свої таланти. Можливо, хтось зустрів кохання. Та, зрештою, кожен отримав порцію здоров’я, гарного настрою та незабутнього літнього відпочинку. Але час перебування у таборі закінчився, діти уже будуть їхати додому, забираючи з собою частинку Бригантини, яка так припала їм до душі. Вони будуть сумувати, обов’язково приїдуть ще не один раз, щоб знову поринути у ці незабутні враження та щирі почуття.
А ми завжди будемо пам’ятати їх, адже вони стали жителями нашої країни Бригантини. І зараз ми чекаємо на другу зміну, нових дітей, нових неймовірних вражень та незабутніх подій!