Даруємо посмішки та щирий сміх!

У нас неможливо прожити і секунду без посмішки на обличчі. Ось і в день «Смішного та ще смішнішого» фішкою дня є «Посміхнись». Діти обожнюють готувати гумористичні номери та виступати з ними. Всіх захоплює вир емоцій та позитиву. Цього вечора бригантинці отримали величезну порцію сміху та зарядилися позитивною енергією ще на багато днів.

У Бригантині дуже багато спортивних хлопці та дівчат. Всі залюбки беруть участь у змаганнях із футболу, волейболу, плавання, флорболу, шашок та шахів, «Богатирських іграх» та відвідують різноманітні спортивні секції. До нас завітала організація «Спорт для всіх», яка із задоволенням провела спортивні вікторини та змагання. Переможці та призери були нагороджені дипломами та різними спортивними сувенірами.

Вечірнє життя в Бригантині не менш захопливе. Чудовим вечірнім заходом є бригантинівський аналог телепередачі «Хто зверху?», де наші найкращі хлопці та дівчата намагаються визначити словесним поєдинком, хто ж все таки краще. Серед конкурсів є «Дивоглядки», «Хто довше?», «Буквобол», «Хто я?» та ще багато чого цікавенького.