Бригантинівські красуні!

Бригантина – це місце, де зібралися найкращі діти у світі! Крім того, це домівка найкрасивіших дівчаток цілої планети! Куди не глянь краса засліплює очі! Маючи стільки красунь, куди ж без Конкурсів Краси?! Ось тому нещодавно в Бригантині пройшло аж цілих 2 конкурси краси.

“Little Miss Brigantina`s Beauty” – це програма, для наших найменших бригантинівських красунь. Наші бригантиночки з нетерпінням чекали цього конкурсу, обирали сукні, танцювали, готували свої візитівки. Всі дівчатка показали себе гідно. А титул “Little Miss Brigantina`s Beauty” вдалося завоювати найменшій конкурсантці – Реп’ях Юлії із 5 загону.

Особливе місце в таборі посідає конкурс “Miss Brigantina`s Beauty” серед старших загонів. Дівчата дуже старанно та відповідально готуються та, завжди, з нетерпінням чекають даного конкурсу. Під час змагання дівчата мають змогу показати себе з найкращих сторін, і мова йде не лише про вбрання та зачіску, а і про інтелект дівчат, їх почуття гумору, креативність та навіть мужність. Адже, родзинкою вечора є конкурс «Армреслінг», де дівчата насправді показують свою сильну сторону. А найсильнішою, найкрасивішою, найрозумнішою та найенергійнішою виявилася Чижик Анастасія із 4 загону, котра виграла конкурс та отримала звання “Miss Brigantina`s Beauty”.