Бригантина вражає!

У нас реально класно! В Бригантині  – що не день, то свято: співаємо, танцюємо, розважаємося. У нас тут тільки позитивні емоції та шалений відпочинок.

Наш неймовіро цікавий та веселий «Арт-квест» вкотре дивує дітей своїми новинками. Бригантинці із задоволенням танцюють улюблені анімашки, співають бригантинівські пісні, малюють носиками, відгадують загадки та картини. А все задля того, щоб прийти до перемоги! Найспритнішим виявився 4-й загін, який не просто прийшов перший, а виконав всі завдання як найкраще. Вітаємо наших переможців!

У нас в таборі неможливо прожити і зміну без бригантинівського шоу талантів. Кожного разу це щось новеньке, цікаве та неймовірно захопливе. Цього вечору бригантинці вражали танцями, гімнастичними та акробатичними номерами, піснями та проникливими віршами. Перший заступник прем’єр-міністра Бригантини – Прутян Владислав – навіть підготував ремікс на улюблену анімашку цього літа і запалив нею дискотеку. Продовжив кольорову дискотеку наш DJ Trofin разом із найхітовішими піснями цього літа. Бригантинці танцювали, веселилися та розважалися від душі!