(096) 856-89-96

Про нас

  1. Головна »
  2. Про нас

Бригантина — лідер Кіровоградської області в організації оздоровлення дітей.

Бригантина має вищу категорію за результатами атестації дитячих закладів оздоровлення та відпочинку.

У самому центрі України розташована мрія кожної дитини – дитячий табір Бригантина, на березі річки Синюхи, в обіймах соснового лісу. Тут щоліта народжуються незабутні враження, емоції, знайомства, починається віддана дружба та нова історія, яку бережуть і згадують роками.

line
У Бригантині функціонують сучасні ігрові платформи для дітей різного віку. Вони розвивають командний дух, лідерські якості, креативність та інтелект. Якісне ігрове обладнання створює комфортні умови для великої кількості дітей, що дозволяє залучати до цікавої гри велику компанію.
konkurs
Бригантина має багату культурно-розважальну програму. Загальнотабірні традиційні та, водночас, нові заходи це: градіозне відкриття і закриття змін, «Miss&Mr Бригантини», «Мас медіа», «Своя студія сміху», «Синхронне інсценування пісні», «Шоу талантів», «Хлопці чи дівчата?», «Найрозумніший», «З мелодією по життю», «Стартін+механізм», «Massive dance», «Голос Бригантини».
prazdnik
На гуртках можна навчитись або вдосконалити свою майстерність у пісочній анімації, бісероплетінні та інших сучасних видах хенд-мейду. Особливою популярністю користується гурток авіамоделювання, який формує практичні навички та захоплення до моделювання літаків; радіоелектронне конструювання навчає самостійно робити монтаж радіотехнічних та електронних пристроїв.
pochta
У таборі проводяться різноманітні лінійки, на яких вітають іменинників, вручають грамоти та подяки, інформують про майбутні події. Активних бригантинців нагороджують іменними футболками та сувенірами, заносять імена на Алею зірок.
dj
Для музичного супроводу життя табору використовується потужний комплект звукової і світлової апаратури. DJ створює танцювальні програми, враховуючи сучасні хіти та новітні тенденції. За участю дітей, вожатих та DJ створюються кліпи, відео-ролики, флеш-моби, шоу-програми.
sport
Спорт – частина активного відпочинку бригантинців. Діти самостійно вибирають собі спортивну секцію, це може бути футбол, волейбол, баскетбол, флорбол, аквабол, теніс, бадмінтон, самбо. Влаштовуються різні спортивні естафети, турніри, змагання, спуск zip-line, армреслінг.

На території табору знаходяться

korpus
Триповерхові житлові корпуси зі зручностями
stolovaya
Простора їдальня
kinozal
Кіноконцертний зал
discozal
Дискозал з сучасним звуковим і світловим обладнанням
sportkomplex
Відкритий спортивний комплекс
plyaj
Спеціально обладнаний пляж, відкритий басейн
fire
Відкритий концертний майданчик, альтанки
s-ozdorovitelnuy
Спортивно-ігровий майданчик
medicina
Медичний пункт
ohrana
Цілодобова охорона