Про табір

В чудовому місті України, на березі річки Синюха, серед лагідного шелесту сосен, в смт Новоархангельськ розташована країна дитинства – дитячий оздоровчий табір «Бригантина». Уже багато років радує він юних жителів своїм теплом та ніжністю, дарує їм радісні зустрічі, незабутні враження, хороший настрій та дружні відносини.

Дитячий оздоровчий заклад «Бригантина» за результатам атестації дитячих закладів оздоровлення та відпочинку має вищу категорію. А також є членом «Всеукраїнської Благодійної організації «Асоціація за нове покоління «Лелека».

Діти у віці від семи до сімнадцяти років перебувають тут протягом однієї зміни. Три триповерхових спальних корпуси мають 5-ти місні кімнати і хол для відпочинку. У просторих світлих холах можна і загонові посиденьки провести, і чаю ввечері випити. На кожному поверсі окремо для дівчаток і хлопчиків: туалети, санвузли з умивальниками, гігієнічні кімнати для дівчаток з постійно подається холодною і гарячою водою. Вожаті та вихователі проживають в окремих кімнатах поруч з дітьми.

На території дитячого оздоровчого табору знаходяться:

 • триповерхові житлові корпуса з зручностями на поверхах
 • простора їдальня
 • кіноконцертний зал
 • дискозал с сучасним звуковим и світловим обладнанням
 • кострова площадка, бесідки
 • спеціально обладнаний пляж на березі річки Синюха
 • відкритий басейн
 • спортивний комплекс з футбольним полем, баскетбольною и волейбольною площадками, тенісними столами
 • спортивно-ігровий комплекс
 • медичне відділення
 • цілодобова охорона

Раціональне та збалансоване п’ятиразове харчування по графіку: 08.30 — сніданок, 13.00 — обід, 16.00 — полуденок, 19.00 — вечеря, 22.00 – друга вечеря. Щоденно свіжі фрукти та овочі. В меню не використовуються гострі блюда, тяжкі та штучні жири. Якість продуктів, які потрапляють до харчоблоку, знаходиться під постійним лабораторним санітарно-гігієнічним контролем.

Цілодобово працює медичне відділення. Відділення укомплектовано кваліфікаційним медичним персоналом в відповідності зі штатним розписом та сучасними вимогами. Використовуються лампи «Біоптрон» та «Вітафон», імітатор мікроклімату соляних шахт. Застосовується УВЧ-терапія, вітамінотерапія. Всім дітям пропонуються кисневі коктейлі, соки-фреш, лікувальні ванни (хвойні та соляні).

В таборі з дітьми працюють як студенти педагогічних вузів, так и досвідчені педагоги, методист, також є фізрук, плавруки, DJ та керівники клубів.

З кожним віковим загоном працює 2-3 вожатих. Загони формуються за віковим принципом з врахуванням побажань батьків. Вожаті та вихователі, готуючись до роботи в таборі, самостійно готують свої власні підбірки ігор, розраховані на вік дітей, з якими вони будуть працювати.

На борту «Бригантини» багата культурно-розважальна програма. Організовуються пізнавальні, спортивні та розважальні заходи — конкурси, вікторини, змагання, концерти, турніри, фестивалі, театралізовані вистави, тематичні дні, рольові ігри, які розроблені для кожної вікової групи дітей.

Святкуються свята: «Івана Купала», «День Нептуна». Проводяться конкурси: малюнки на асфальті, «Боді-арт», «Гра по станціях», «Міс Бригантина», «Зірки естради», «Солодке дерево», «Кохання з першого погляду», «Караоке в Бригантині», «Танці с вожатими», «Майданс», «Бригантина має таланти», «Голос Бригантини» і багато інших. В дитячому таборі щодня проходять лінійки, на яких урочисто передають кращому загону прапор «Кращий загін «Бригантини». Великою популярністю користується «Пошта кохання». По закриттю зміни активним дітям дарують футболки «Я просто супер», «Я лідер зміни», а також на «Алею зірок» заносяться імена самих активних дітей.

Проводять спортивні змагання по футболу, по волейболу, по тенісу, «Марш-кидок через лісок», «Аквабол», «Веселі старти» та інші.

Для проведення танцювальних вечорів в «Бригантині» придбано сучасний потужній комплект звукової та світлової апаратури. Кожен вечір наш DJ готує на підставі заявок бригантинців танцювальні програми.

В таборі постійно працює клубна діяльність.